KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144613
nr 1214 4613
Helge Scherlund, Slussen. Signerad, daterad 1949. Olja på pannå, 32x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 19:16:18
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr